Nevídaná exotika Talianska

Svet

Pod pojmom dovolenky v Taliansku si nemusíte automaticky predstavovať len Benátky a Rím. Poznáme oveľa viac miest, ktoré sú rovnako zaujímavé. Odhoďte strach z cestovania a vyberte sa ich spoznávať na vlastné oči.

Nevídaná exotika Talianska
Nevídaná exotika Talianska (Foto: PR)

Zavítajte do Talianska

Ak budete pozorní, môžete si všimnúť, že tohtoročná dovolenka v Taliansku v sebe ukrýva také prírodné krásy, že máte niekedy pocit, že svoju dovolenku trávite mimo európsky kontinent. Pokiaľ sa k tomu pridá miestna lahodná kuchyňa a pohostinnosť obyvateľov, niet pochýb o tom, že na túto dovolenku budete spomínať naozaj dlho.
V tejto krajine si môžete vybrať. Najskôr môžete stráviť pár príjemných dní z celej dovolenky priamo v horských oblastiach a potom sa vybrať načerpať novú energiu k slnečným pobrežiam mora. Pláže sú tu naozaj krásne a piesok je biely a čistý.

Nechajte si poradiť

Kvalitná cestovná kancelária vám dá na výber a informuje vás najlepšie o tom, kde by ste mohli svoj road trip začať. Tip vám môžeme dať my napríklad na Dolomity, ktoré sa radia k jedným z najkrajších hôr na svete vôbec.
Na najväčšom ostrove v Stredozemnom mori Sicílii nájdete všetko, čo je potrebné k letnej dovolenke. Ideálne počasie, teplé more a luxus. Ak by sa vám takáto atmosféra nepozdávala, môžete sa vybrať na spoznávanie starobylých pamiatok, alebo preskúmanie stále činnej sopky Etna. Trošku adrenalínu vám predsa nezaškodí.

Panenská príroda, ktorá neutrpela turizmom

Pokiaľ preferujete nádherné prírodné scenérie a často čerpáte z tohto prirodzeného zdroja energiu, mali by ste spoznať aj túto časť Talianska, ktorá sa nachádza na samotnom konci jeho južnej časti. Nie nadarmo sa jej zvykne hovoriť aj „perla Talianska“. Navštívte túto nádhernú krajinu, kde počas celého roka teploty neklesajú pod 20 °C a budete očarení.

Zdroj: PR