Svetové destinácie na romantickú svadobnú cestu

Rady a tipy, Svet

Svadobná cesta má byť nezabudnuteľným zážitkom na celý život. Preto by ste na nej nemali šetriť a navštíviť by ste mali tie najkrajšie a najromantickejšie miesta. Existujú možnosti, ktoré sú drahšie, no sú aj také, kde nezaplatíte celé úspory za týždeň na dovolenke. Akú destináciu by ste mali zvoliť ?

Svetové destinácie na romantickú svadobnú cestu
Svetové destinácie na romantickú svadobnú cestu (Foto: pixabay.com)

Santorini

Svadobná cesta na Santorini je jedna z najväčších klasík. Nevyjde vás draho, no zároveň vám tento ostrov naozaj má čo ponúknuť. Či už je to okolitá príroda, krásne výhľady alebo typické grécke biele mestečká.

Malorka

Ďalšia z destinácií, ktorá nie je finančne náročná a ideálna pre zamilované páry. Máte možnosť vyvaľovať sa na piesočnatých plážach pri azúrovom mori, cestovať po celom ostrove a spoznávať krásne miesta, ktoré tento ostrov ponúka.

Bora Bora

Ak vás nelákajú klasické Maldivy, toto je pre vás ideálna možnosť. Výhodou je úplne súkromie mladomanželov a viac-menej byť odrezaný od sveta. Táto destinácia je najvhodnejšia pre tie páry, ktoré sa chcú úplne zrelaxovať a oddýchnuť si po namáhavých týždňoch plánovania svadby.

Paríž

Nakoniec jedna klasika. V Paríži môžete stráviť akékoľvek množstvo času, stále tam máte čo objavovať. Je to svadobná cesta skôr o prechádzkach ako o ležaní pri mori, no sú ľudia, ktorým toto vyhovuje oveľa viac. Ak aj vy patríte medzi takých, Paríž bude pre vás ideálnou destináciou, a nie nadarmo sa mu hovorí aj „mesto lásky“.