Svetové destinácie na romantickú svadobnú cestu

Rady a tipy, Svet

Svadobná cesta má byť nezabudnuteľným zážitkom na celý život. Preto by ste na nej nemali šetriť a navštíviť by ste mali tie najkrajšie a najromantickejšie miesta. Existujú možnosti, ktoré sú drahšie, no sú aj také, kde nezaplatíte celé úspory za týždeň na dovolenke. Akú destináciu by ste mali zvoliť ?

Svetové destinácie na romantickú svadobnú cestu
Svetové destinácie na romantickú svadobnú cestu (Foto: pixabay.com)

Skôr, ako budete baliť kufre by ste mali pozrieť cestovné poistenia. To si vybavíte doslova na pár kliknutí aj online. Využite prebiehajúce prípadne akcie pre online poistenie a získajte ho tak ešte výhodnejšie.

Santorini

Svadobná cesta na Santorini je jedna z najväčších klasík. Nevyjde vás draho, no zároveň vám tento ostrov naozaj má čo ponúknuť. Či už je to okolitá príroda, krásne výhľady alebo typické grécke biele mestečká.

Malorka

Ďalšia z destinácií, ktorá nie je finančne náročná a ideálna pre zamilované páry. Máte možnosť vyvaľovať sa na piesočnatých plážach pri azúrovom mori, cestovať po celom ostrove a spoznávať krásne miesta, ktoré tento ostrov ponúka. Tu je dobré požičať si auto, napríklad Opel Corsa, ktoré sa na ostrovné cesty veľmi dobre hodí.

Bora Bora

Ak vás nelákajú klasické Maldivy, toto je pre vás ideálna možnosť. Výhodou je úplne súkromie mladomanželov a viac-menej byť odrezaný od sveta. Táto destinácia je najvhodnejšia pre tie páry, ktoré sa chcú úplne zrelaxovať a oddýchnuť si po namáhavých týždňoch plánovania svadby.

Paríž

Nakoniec jedna klasika. V Paríži môžete stráviť akékoľvek množstvo času, stále tam máte čo objavovať. Je to svadobná cesta skôr o prechádzkach ako o ležaní pri mori, no sú ľudia, ktorým toto vyhovuje oveľa viac. Ak aj vy patríte medzi takých, Paríž bude pre vás ideálnou destináciou, a nie nadarmo sa mu hovorí aj „mesto lásky“.

Ak hľadáte apartmány či zážitky, ponuka je ozaj veľká. Rezervujte si vždy za tie najlepšie ceny. Využite tipy a zľavy zo stránok https://www.kuponyzdarma.sk/pobyty/ a najbližší pobyt či zážitok môže byť lacnejší až o 50 eur.