VÝZNAM STANOVANIA

Rady a tipy, Zaujímavosti

Stanovanie vždy bolo a je obľúbené. Ide o činnost, ktorá má dlhú históriu a je realizovaná v každom veku. Stanovanie je svetom neobmedzených možností. Stan je miesto, kde nielen spíte, ale zažijete aj kopu zábavy. Stahovačka je vždy super a pre deti je veľkým zážitkom, pre nich to má veľké čaro. Výberom přitom netřeba pohŕdať. Vždy si treba vybrať co najlepšie, lebo len ten nejlepší výber . Ako vybrať ten správny ? poradíme Vám, kedy sú vhodné stany pre dvoch a pre viacerých členov rodiny, pôjde o rodinný stan.

VÝZNAM STANOVANIA
VÝZNAM STANOVANIA (Foto: nakupnyporadca.eu)

Stany sú tým nenahraditeľným vybavením na mnohokrát nerušené prenocovanie v prírode. Deti tiež v letných mesiacoch milujú prespávanie v stane na záhrade. Stan sa dá ľahko rozložiť a potom naspäť zložiť, kvôli tomu, že jeho hmotnosť je dosť nízka a preto vás nebude obťažovať ani vtedy keď ho budete chcieť na dlhšiu dobu odložiť niekam do šuflíka.

Ak vo Vašom prípade nebude kemping individuálny, ale prednejší bude pre Vás vybaviť si služby kempingov, pripravte sa na možnosť a nástrahu pre Vás, že zdieľanie kempovacích priestorov nebude ideálne. Nie každý si chce pod stanom len oddýchnuť. Ani úraz počas kempovania nie je výnimkou, preto musí byť vždy po ruke lekárnička.

VÝHODY STANOVANIA V PRÍRODE

Výhodou stanovania je zmena formy dovolenky. Bude sa viac chýliť k prírodnému prostrediu. Najmä sa zbavíte hluku v mestách alebo turistických centrách. Môžete spoznávať krajinu, ktorú stvoril človek, ale aj tá čiastočne pripomína divočinu. Zbavíte sa tak mobilov, počítačov, či tabletov. Vypadnete z online sveta a vychutnáte si to „offline“. Ďalšou výhodou je nielen to, že ušetríte a ekonomická úspora je vyššia ako na dovoelnke. Zbavite sa tak na chvíľu výdobytkov moderného sveta. Rozpočet na stanovačku je mnohonásbne menší ako výlet niekde na dovolenku do Bulharska či Chorvátska. A je tu aj možnosť, že za túto dovolenku dostanete uznanie, pretože sú moderné.

NEJAKÁ NEVÝHODA SA NÁJDE TIEŽ

Sú aj nevýhody, ktoré stanovačku zasahujú a ktoré poznáte Ide o zložitejšiu a dlhšiu predprípravu. Budete mať menšie pohodlie ako niekde na hoteli , ale ak nakúpite ten správny kvalitný produkt na spanie, takýmto problémom ľahko predídete.

Text:PR