Športové alebo mestské batohy? Na výlet i do mesta.

Rady a tipy, Zaujímavosti

Stále sú veľmi obľúbené. Môžete si ich vziať do školy, do zamestnania, ale i na výlet alebo menšiu športovú akciu. Najmä vtedy, keď so sebou musíte mať viac vecí alebo niečo ťažšie. Reč je o športových a mestských batohoch. Kvalitný športový batoh vás neobmezuje v pohybe, neničíte si chrbát, aj keď so sebou potrebujete nosiť viac vecí. A naviac môže byť taký batoh i štýlovým doplnkom.

Mestský batoh Burton
Mestský batoh (Foto: PR)

Podľa špecialistu na batohy Bagalio.cz mezi nejobľúbenejšie značky športových batohov, ktoré poslúžia i do mesta patria Vans, Dakine a Burton. Od všetkých troch výrobcov nájdete v ich e-shope množstvo veľkostí, modelov i farebných prevedení a môžete tak vyberať skutočne podľa svojich potrieb.

Vans je jedna z najzásadnejších značiek skejtovej módy. Táto značka bola založená už v roku 1966 v Spojených štátoch. Ponúka vám obuv, oblečenie, ale tiež vychytené a štýlové batohy. Batohy, ktoré sú jedinečné a funkčné a v dave sa s nimi rozhodne nestratíte.

Dakine je tiež americká značka. Od začiatkov sa zameriavala na módu surfistov, kiteboardingu a snowboardingu. Medzi batohmi Dakine nájdete športové i študentské. Mnoho z tých študentských má špeciálne vrecko na notebook. Všetky sú štýlové a napriek tomu funkčné.

Burton. Výrobca legendárných snowboardov už v minulom storočí zaradil do svojej ponuky oblečenie a tiež batohy. Batohy Burton vynikajú jedinečným designom a pritom sú veľmi praktické.

Bagalio – široká ponuka batohov

Batohy týchto značiek, ale i mnohé ďalšie, nájdete v špecializovanom e-shope www.bagalio.sk. Ponuka je široká – batohy, tašky cez rameno i cestovná batožina. Všetko na jednom mieste. Nerobte kompromisy, vyberte si taký batoh, aký chcete, potrebujete a aký sa vám páči. V tomto e-shope môžete vyberať klasicky podľa veľkosti, výrobcu, farby, ale tiež podľa veľkosti notebooku, ktorý by ste v ňom prípadne nosili. Budete mať po ruke všetko potrebné a naviac si zachováte svoj jedinečný štýl.

Text:PR