Ubytovanie v Jasnej: Útulný horský hotel s kompletným servisom na zimnú dovolenku

Slovensko, Zaujímavosti

Slovensko je veľmi krásna krajina, ktorá sa nachádza medzi pohoriami Karpatského oblúka a riekou, ktorá spája mnohé európske krajiny – Dunaj. Je tu všetko: hory, kaňony, jazerá, jaskyne, pevnosti, hrady, jedinečná ľudová architektúra a množstvo príležitostí na zábavu, relax a kultúrne vyžitie.

Ubytovanie v Jasnej: Útulný horský hotel s kompletným servisom na zimnú dovolenku
Ubytovanie v Jasnej: Útulný horský hotel s kompletným servisom na zimnú dovolenku (Foto: bjornsonka.sk)

Ak si chcete užiť pravú zimnú dovolenku, odporučili by sme vám zvoliť si ubytovanie v Jasnej. Ten najvyšší komfort horského hotela, v ktorom sa o vaše unavené telo nepostará len špičkový wellness, ale aj príjemná atmosféra, tie najlepšie svahy a zjazdovky v okolí.

Ideálne miesto, na ktorom vám sneh a zima nebudú prekážať

Slovensko je charakteristické predovšetkým lyžiarskymi strediskami s dobre upravenými svahmi, fascinujúcimi turistickými cestami a romantikou útulných horských hotelov. Nachádza sa u nás viac ako 200 turistických centier, kde sú vytvorené všetky podmienky pre aktívnu rekreáciu a šport.

V lyžiarskych regiónoch máme dva najznámejšie rezorty – Nízke a Vysoké Tatry. Zimná rekreačná sezóna tu trvá od decembra do konca marca. Okrem zdolania tých najkrajších svahov si môžete vybrať aj korčuľovanie. Existujú tu aj rôzne atrakcie, v blízkosti stredísk sú výborné podmienky na sánkovanie a iné zimné športy.

Hlavné lyžiarske strediská sú Štrbské Pleso, Smokovec, Tatranská Lomnica (Vysoké Tatry) a veľmi obľúbená Jasná, v ktorej by sme vám mohli odporučiť jeden z najznámejších hotelov Nízke Tatry.

Naordinujte si aktívny odpočinok v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier

Tradičná slovenská kuchyňa uspokojí aj skutočných gurmánov a po náročnom dni plnom zábavy a aktívneho odpočinku na lyžiach a snehu si môžete skloniť svoju hlavu a unavené telo v prekrásnom prostredí pohodlného ubytovania v Jasnej. Príroda dokáže liečiť aj v zime a vy sa o tom môžete veľmi jednoducho a rýchlo presvedčiť, stačí si včas rezervovať izbu a pobyt v tejto nádhernej lokalite.

Text:PR