Pohodlné cestovanie na letisko

Rady a tipy, Slovensko

V prípade že patríte medzi aktívnych cestovateľov na dlhšie vzdialenosti, určite využívate služby najbližšieho veľkého letiska a to letiska Schwechat pri Viedni. Ponuka letov je niekoľko násobne väčšia ako je tomu na Bratislavskom letisku, prípadne na letisku v Košiciach. Otázkou ale ostáva to ako sa dostaneme na samotné letisko.

Pohodlné cestovanie na letisko
Pohodlné cestovanie na letisko (Foto: vienna-bratislava-taxi.com)

Alternatívou ku klasickým možnostiam ako je vlastné auto prípadne hromadná doprava je možnosť taxi na Schwechat. Jedná sa o čím ďalej tým viac využívanú službu. Ceny sa pohybujú okolo päťdesiat Euro za jazdu. Vzhľadom na ceny parkovného na Viedenskom letisku sa jedná aj o cenovo výhodnú službu. Samozrejme okrem toho je možné venovať sa inej práci počas jazdy, prípadne iba odpočívať. Skúsení vodiči a nové kvalitné autá sú záarukou profesionálnych služieb.

Objednať sa služba dá telefonicky prípadne aj cez kontaktný formulár priamo na webe https://vienna-bratislava-taxi.com Ak Vás majú navštíviť zahraniční hostia tak určite ocenia jazykové varianty v angličtine prípadne nemčine. Samozrejme je možné auto pristaviť na akúkoľvek adresu a to nie len v Bratislave ale na celom území Slovenska.

Text:PR