Cestujte na dovolenku inak a originálne

Zaujímavosti

Nebaví ani vás cestovať len za horúcim slnkom a plážami, ktoré sú ľuďmi preplnené niekedy viac ako je nutné? Chcete si užiť viac adrenalínu a zabaviť sa na originálnych zážitkoch? Potom je tu pre vás jedinečná ponuka. Vyskúšajte si objednať zájazd na športové podujatie, ktoré spojíte so spoznávaním okolitého miesta.

Cestujte na dovolenku inak a originálne
Cestujte na dovolenku inak a originálne (Foto: hokejtour.sk)

V hokejovom ošiali

Hokej patrí k jedným z našich najobľúbenejších športov. Nakoniec o tom svedčia aj známe tváre úspešných hráčov, ktorí nás v zahraničí veľmi dobre reprezentujú. Ak sa o tom chcete presvedčiť, mali by ste si už teraz kúpiť lístky na New York Rangers. Aj tam sa vám možno podarí stretnúť vášho známeho hokejistu.

Ako získať voľné miesto priamo na štadióne?

Všetko, čo preto musíte urobiť, je objednať si spomínané lístky v predstihu. Aj tieto formy adrenalínových dovoleniek sa veľmi rýchlo vypredávajú, rovnako tak aj jedinečné zájazdy na Chicago. Najväčšia športová cestovná kancelária má ale lístkov samozrejme dosť, preto si stačí vybrať vhodný termín a tím, ktorého sledovanie v priamom prenose si jednoducho nemôžete nechať ujsť.

Darujte ho

Zájazd môžete aj darovať a myslíme si, že originálnejší nápad na potešenie druhej osoby týmto spôsobom ani neexistuje. Ak má niekto rád šport, hokej alebo futbal, zrejme je to človek plný energie a chuti do života. Splňte mu jeho prianie, ktorým sledovanie hokejových zápasov naživo celkom určite bude.

O tom netreba už ani viac písať, stačí navštíviť stránku hokejtour a venovať sa konkrétnemu výberu dovolenky. Nič lepšie sme vám predstaviť v tomto momente ani nemohli, vyskúšajte to.

Text:PR